O nas

Stal nierdzewna doskonale sprawdza się w profesjonalnych kuchniach ze względu na jej wysoką odporność na działanie różnych środków chemicznych i organicznych, jak również czynników towarzyszących gotowaniu.

Pracujemy na najlepszych maszynach

Realizację każdego zamówienia zaczynamy od wysłania go do działu konstrukcji, który jest odpowiedzialny za jego opracowanie lub stworzenie specyfikacji - jeśli mamy do czynienia z meblem nietypowym.

Kolejnym etapem jest przekazanie zamówienia wykwalifikowanym operatorom maszyn, spawaczom i szlifierzom. Całość procesu produkcji, od cięcia blach i profili, poprzez wykrawanie, a następnie kształtowanie materiałów, a także łączenie i finalne wykończenie, realizowana jest za pomocą najwyższej jakości maszyn produkcyjnych.

Niezwykle trwały materiał, a także spawana technologia wykonania gwarantują, iż otrzymują Państwo funkcjonalny produkt, który z powodzeniem będzie służył przez wiele lat, podnosząc efektywność pracy w kuchni.

Jak działamy?

Pracujemy wyłącznie na maszynach renomowanych światowych i krajowych marek.

Pracujemy na najlepszych maszynach i materiałach.

Oferujemy szeroki wachlarz mebli.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji.

Realizujemy niestandardowe zamówienia.

Korzystny wybór

Otrzymują Państwo gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

Firma stawia na ciągły rozwój. Sukcesywnie zwiększamy liczbę pracowników oraz unowocześniamy i powiększamy nasz park maszynowy.

Dzięki tym działaniom, a także licznym inwestycjom w ciągu 10 lat staliśmy się znaczącym producentem na rynku krajowym. Jednocześnie bardzo mocno rozwijamy eksport, który kierujemy głównie do krajów europejskich.

W relacjach z klientami cenimy partnerstwo i długotrwałą współpracę, co przekłada się na przyrost zamówień produkcyjnych rok do roku. Zapewniamy szeroką gamę typów, odmian i wymiarów mebli oraz urządzeń, które umożliwiają ich prawidłowy dobór do każdego profesjonalnego stanowiska pracy.

Produkowane przez nas meble sprostają wymaganiom każdej profesjonalnej kuchni. Ich cechą charakterystyczną jest:

funkcjonalność

nieskomplikowana konstrukcja

oraz staranne wykonanie

Łatwość tworzenia zestawów to kolejny powód dla którego nasze meble są tak chętnie wybierane przez klientów.

Wyróżnienia

W 2022 roku po raz piąty otrzymaliśmy wyróżnienie “Diamenty Forbesa”.

Diamenty Miesięcznika FORBES to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych. Lista Diamentów Forbesa opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku.