Stoły w produkcji pizzy

Stół centralny z półką to kluczowy element w początkowym procesie produkcji pizzy, szczególnie podczas przygotowywania ciasta. Wyrabianie ciasta na pizzę to kluczowy krok w procesie przygotowywania doskonałego smaku i konsystencji. Poprzez staranne mieszanie składników i odpowiednie ugniatanie ciasta, uzyskujemy elastyczną teksturę. Po upieczeniu daje idealnie chrupiący, a zarazem miękki w dotyku spód.


Kolejnym niezbędnym elementem jest stół ze stali przyścienny z szafką i drzwiami suwanym.
Zapewnia on ergonomiczne i funkcjonalne miejsce do przechowywania wszystkich niezbędnych składników. Stół ten często posiada wiele półek lub szuflad. Umożliwia to segregację składników oraz łatwy dostęp do nich podczas szybkiego przygotowywania pizzy. Dzięki odpowiedniej organizacji i przechowywaniu składników na stole do pizzy, kucharze mogą efektywnie zarządzać zapasami. Dodatowo utrzymując wysoką jakość i świeżość przygotowywanych dań. Jeśli mowa o stołach to nie możemy zapomnieć o nadstawce ze stali nierdzewnej na stół. Na niej przechowujemy np. ser lub sosy. Nadstawka pomaga w organizacji przestrzeni roboczej, umożliwiając zachowanie porządku i czystości na stole.

Do pieczenia i pakowania gotowej pizzy lub nakładania na talerz i zdobienia przysłuży się stół centralny przelotowy, w którym mogą znajdować się czyste talerz, który można podać pizzę na salę. Wspomaga to przepływ pracy, umożliwiając szybkie przenoszenie pizz do strefy wydawania. Wygodnym stołem do wydawania jest stół przyścienny z szafką otwartą, który ułatwia nam dostęp do produktów znajdujących się na półkach wewnątrz stołu.

Natomiast po upieczeniu wszystkich pysznych pizz lub zakończeniu intensywnego dnia w kuchni, niezbędne jest dokładne posprzątanie lokalu. Posiadamy także szeroki wybór stołów z basenami lub zlewami, jednym, dwoma lub nawet z trzema zlewami. W naszych stołach dodatkowo zamontujemy otwór na odpadki. Dodatkowo, zintegrowana szafka w stole na środki czystości umożliwia szybkie mycie i dezynfekcję naczyń oraz narzędzi kuchennych, zapewniając higieniczne warunki pracy i przygotowywania kolejnych dań w kuchni.

A co najważniejsze, nasz stół ze stali nierdzewnej to centrum imprezowego życia w kuchni. Miejsce do przygotowywania pizzy, dobre towarzystwo i mnóstwo śmiechu – to recepta na udaną kulinarną zabawę! Stół centralny jest jak DJ imprezy, trzyma rytm i sprawia, że każda pizza jest gwiazdą wieczoru.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku: https://www.facebook.com/PolgastMeble.
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na: https://www.polgast.com.pl/oferta/.