Otwarcie Siłowni Firmowej

Siła i wytrzymałość jak stal – hartują się w ogniu!

Na początku miesiąca świętowaliśmy oficjalne otwarcie naszej Siłowni Firmowej! Wierzymy, że zdrowe ciało to klucz do zdrowego ducha, dlatego też z radością udostępniamy tę nową przestrzeń wszystkim naszym pracownikom.

Podczas otwarcia siłowni firmowej nie brakowało wrażeń. Pod czujnym okiem trenera personalnego Panowie rywalizowali
w emocjonujących zawodach wyciskania na ławeczce połowy masy ciała. Ilość chętnych przerosła nasze oczekiwania. Dla wygranych nie brakowało nagród m.in. odżywki białkowe od wkdzik.pl. Po zawodach trener odpowiadał na pytania pracowników dotyczące układania planów treningowych oraz prowadzenia diety sportowej oraz zdrowego żywienia.

Kolejnymi rywalizacjami podczas których nie brakowało ognia to – turniej tenisa stołowego oraz turniej w piłkarzyki. Tu również czekały nagrody dla wygranych. Podczas turnieju w tenisa stołowego odkryliśmy wiele talentów, a rozgrywka była na wysokim poziomie. Z tego już planujemy zakładowy wielki turniej w tenisa stołowego, może zrodzi się nawet nowa tradycja.

Po zakończeniu wszystkich rywalizacji i po spaleniu wielu kalorii świętowaliśmy przy grillu własnej produkcji.
Kreatywność i zaangażowanie naszych pracowników nie zna granic. Zajadaliśmy także pyszny tort od Cukiernia Słodka Dziurka – Karolina Tuszyńska. Zobaczcie zdjęcia !

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Otwarciu Siłowni Firmowej i zachęcamy wszystkich pracowników do korzystania z siłowni!

Pamiętajcie, że zdrowie to nasz najcenniejszy kapitał, a regularny ruch np na siłowni jest kluczem do jego utrzymania. Wraz z otwarciem Siłowni Firmowej, otwieramy również nowy rozdział w naszej firmowej kulturze, poświęcony dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników.

Do zobaczenia na treningu!