Najnowsze Świadectwa Jakości Zdrowotnej PZH dla mebli ze stali nierdzewnej

Z radością informujemy, że nasza firma produkująca meble ze stali nierdzewnej do gastronomii uzyskała kolejne świadectwa jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny (PZH). To ważne osiągnięcie, które potwierdza najwyższy standard naszych produktów, zapewniając naszym klientom pewność co do ich bezpieczeństwa i higieny w użytkowaniu.

Nowe certyfikaty obejmują szeroką gamę naszych produktów, w tym:

 • Szafy magazynowe: Certyfikaty dotyczą wszystkich modeli, zarówno z drzwiami na zawiasach, jak i suwanymi. Obejmują one szafy z przegrodą oraz bez przegrody.
 • Szafy przelotowe: Podobnie jak szafy magazynowe, te produkty zostały certyfikowane w pełnym zakresie konfiguracji drzwi.
 • Szafy porządkowe z umywalką: Te rozwiązanie również uzyskały świadectwa jakości zdrowotnej, zapewniając pełne bezpieczeństwo higieniczne w codziennej pracy.
 • Regały magazynowe: Certyfikaty obejmują wszystkie nasze regały magazynowe, co gwarantuje ich przydatność w wymagających warunkach gastronomicznych.
 • Regały, regały na pojemniki GN i tace piekarnicze: Produkty te, kluczowe w profesjonalnej kuchni, również uzyskały nowe certyfikaty, co potwierdza ich jakość i higieniczność.

Dodatkowo, Świadectwa Jakości Zdrowotnej PZH obejmują również inne grupy naszych mebli ze stali nierdzewnej:

 • Stoły robocze: Cała grupa 100 w katalogu.
 • Stoły ze zlewami, umywalki, stoły z otworami na odpadki oraz baseny: Cała grupa 200 w katalogu.
 • Blaty robocze
 • Nadstawki na stół
 • Podstawy pod garnki, zmywarki oraz pod kloce masarskie

Meble ze stali z atestem PZH

Nowe certyfikaty to dowód na naszą nieustanną chęć poprawy i spełniania najwyższych standardów branżowych. Inwestując w rozwój i kontrolę jakości, zapewniamy, że nasze meble spełniają wszelkie normy zdrowotne i higieniczne, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa pracy w gastronomii.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości, które są zarówno funkcjonalne, jak i bezpieczne. Dzięki nowym Świadectwom Jakości Zdrowotnej PZH nasi klienci mogą mieć pewność, że wybierają sprawdzone i certyfikowane rozwiązania, które sprostają nawet najbardziej rygorystycznym wymaganiom.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych certyfikowanych produktów!

Wybierz atestowane meble ze stali nierdzewnej

Dzięki uzyskanym certyfikatom, Pogast umacnia swoją pozycję jako producenta mebli ze stali nierdzewnej, które spełniają najwyższe standardy higieniczne, niezbędne w branży gastronomicznej i innych wymagających środowiskach.

Kluczowe Zalety:

 1. Bezpieczeństwo i Higiena: nasze produkty gwarantują bezpieczne użytkowanie dzięki najwyższym standardom higienicznym.
 2. Szeroka gama produktów: certyfikaty obejmują szeroką gamę mebli, od szaf magazynowych po stoły robocze.
 3. Zaufanie i Pewność: produkty są certyfikowane przez PZH, co daje klientom pewność w kwestii ich jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Polgast.