Katalog 2024


Z dumą prezentujemy nasz nowy katalog firmowy na rok 2024,
w którym stawiamy na solidność i klasykę. Choć może brakuje wielkich rewolucji, to zdecydowanie nie brakuje sprawdzonych produktów, które zyskały Wasze uznanie.

Między innymi do tej grupy należą meble 24h. W tym roku wzbogaciliśmy ofertę w kategorii modeli dostępnych w ciągu 24h. Wyselekcjonowaliśmy najbardziej potrzebne i najchętniej kupowane przez
Was produkty, które w poprzednich latach podbiły Państwa serca. Ofertę katalogową poszerzyliśmy również o nową umywalkę oraz o wiele nowych rozmiarów klasycznych produktów.  

Oprócz szerokiego wachlarza katalogowych wymiarów mebli większość z prezentowanych modeli mogą Państwo zamówić w niestandardowych wymiarach lub uwzględniających inne, indywidualne oczekiwania w zakresie wykończenia i wymiarowania.

Tym sezonie skupiliśmy się na doskonałych, niezmiennych wartościach naszych produktów.
Jako firma z dużym doświadczeniem wiemy, że to właśnie klasyka sprawdza się najlepiej. Katalog 2024 to- pewność, jakość i produkty, które podniosą efektywność pracy w kuchni.
Sprawdź, co mamy do zaoferowania, i dołącz do grona zadowolonych klientów!
Kliknij aby pobrać katalog : https://www.polgast.com.pl/pobierz-katalog/

Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Nasze produkty spełniają ogólne wymagania UE dotyczące wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Posiadamy
również świadectwa jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny dla większości mebli i certyfikujemy pozostałe.

katalog polgast

Całość procesu produkcji od cięcia blach i profili, poprzez gilotynowanie,
wykrawanie, a następnie kształtowanie materiałów oraz łączenie i finalne wykończenie realizowana jest z pomocą najwyższej jakości maszyn, obsługiwanych przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Pracujemy wyłącznie na maszynach renomowanych światowych i krajowych marek.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony Polgast na facebooku: https://www.facebook.com/PolgastMeble znajdziecie tam Państwo dużo ciekawych postów z życia naszej firmy.
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na: https://www.polgast.com.pl/oferta/ .
Zachęcamy również do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na: https://www.polgast.com.pl/kariera/
Dołącz do grona zadowolonych pracowników ! Prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacje@polgast.com.pl. Oferujemy: pracę na jedną zmianę w stabilnej, polskiej firmie. Premię za jakość i wyniki. Aktualnie poszukujemy pracownika sprzątającego w Wieleniu.