Magiczna integracja

Integracja w Polgascie rozpoczęła się od oficjalnej wigilijnej kolacji, która była dla nas prawdziwym kulinarnym świętem.
Stoły uginały  się od tradycyjnych polskich potraw, a atmosfera nasycona była zapachem barszczu, kapusty z grochem i pierogów.
Restauracja Pestkownica to idealne miejsce na taką okazję jak integracja w Polgaście.

Na zewnątrz temperaturę w ten zimowy wieczór ocieplało nam prawdziwe ognisko. Iskry tańczyły w powietrzu, tworząc magiczną aurę, która rozgrzewała serca wszystkich obecnych. Było to idealne miejsce, aby zebrać się w gronie współpracowników, pośmiać się i nawet zaśpiewać przy sycącym cieple płomieni. Dodatkowo do zabawy zagrzewał nas utalentowany kolega z gitarą.
Akordy ulubionych piosenek rozbrzmiewały w powietrzu, tworząc ścieżkę dźwiękową dla naszej wyjątkowej nocnej celebracji. 


Natomiast w środku każdy mógł znaleźć coś dla siebie, biorąc udział w różnorodnych aktywnościach, które dostarczyły nam niezapomnianych chwil radości. Cały wieczór DJ Pawcio nieustannie zachęcał do zabawy, tworząc niesamowitą atmosferę pełną świetnej muzyki i energetycznych rytmów. DJ nie oszczędzał energii, utrzymując nas na parkiecie przez całą noc swoim niezastąpionym zestawem muzycznym i pełnym entuzjazmu podejściem. Gry i zabawy, tańce to tylko niektóre elementy, które sprawiły, że wnętrze tętniło energią.

Jak co roku, podczas tej wyjątkowej gwiazdkowej nocy pracownicy otrzymali wyróżnienia i nagrody za długoletnią współpracę.
Gwiazdka w Polgascie to moment, w którym co roku doceniamy trud i zaangażowanie naszych pracowników.
Zresztą, zobaczcie sami, jak się bawiliśmy się tej nocy na integracji w Polgaście !
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony Polgast na facebooku: https://www.facebook.com/PolgastMeble
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na: https://www.polgast.com.pl/oferta/ .
Niebawem do Waszych rąk trafi nasz nowy katalog na rok 2024!
Zachęcamy również do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na: https://www.polgast.com.pl/kariera/
Dołącz do grona zadowolonych pracowników ! Prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacje@polgast.com.pl. Oferujemy: pracę na jedną zmianę w stabilnej, polskiej firmie. Premię za jakość i wyniki. Dobrą atmosferę, możliwość pracy w nadgodzinach oraz wieczory integracyjne jak ten wigilijny wieczór w gronie rewelacyjnych współpracowników!